Žirgų lenktynių rezultatai TIESIOGINĖJE iš Čeltenamo festivalio, kai artėja Grand Annual Chase

Po pulsuojančios pirmosios dienos turime dar geresnę antrąją dieną.

Į Čeltnamo festivalį atkeliavo dar vienas didžiųjų ginklų rinkinys. Bet oho – Šiškinas atsistojo per karalienės motinos čempionų persekiojimus (3.30.) – kad milijonai žaidėjų būtų priblokšti!

Shishkin, kurį treniravo Nicky Henderson, kuris pirmąją dieną laimėjo du nugalėtojus, vėlai, kai jie susitiko Askote, nubloškė airių superžirgą Energumene ir vėl norėjo tą patį padaryti čia. Tačiau Willie Mullins vėl laimėjo, o nugalėtoju tapo Energumne!

Tai taip pat bus tikrai emocinga siunta dvigubam Grand National herojui ir penkis kartus festivalio nugalėtojui Tiger Roll, kuris pretenduoja į gulbės giesmę Cross Country Chase (4.10) ir, nepaisant rezultato, jam tikrai sulauks serena. Festivalio minia.

Tipsteris Garry Owenas manė, kad pirmosios dienos lenktynės vyks airiams – bet ne taip, kaip tikimės, o „Journey With Me“ – treniravo pergalingą Sausmedžio maestro Henry De Bromheadą. Tačiau mažos kainos favoritas seras Gerhardas laimėjo Ballymore’o naujokų kliūtį (1.30.) „Journey With Me“ patyrė bjaurų kritimą, bet, laimei, viskas gerai.

Nebuvo vietos nerimui Brown Advisory Chase (2.10), kur Bravemansgame likus kelioms minutėms iki starto tapo nebėgiu. Visi pinigai atiteko Gary Oweno „NAP L’Homme Presse“ – ir žirgas jį aplenkė, aplenkdamas škotą Ahoy Señorą.

Didžiulis autsaideris Flotilės vadas laimi Koralų taurę 50:1!

Taip pat atkreipkite dėmesį į „Hotpot Facile Vega“ uždaromajame buferyje (5,30) ir mes pasistengsime padėti jums išspręsti beveik neįmanomus „Coral Cup“ (2,50) ir „Grand Annual Chase“ (4,50) galvosūkius. Visus naujausius žirgų lenktynių rezultatus ir patarimus rasite čia GYVAI!

Statykite tik 10 svarų sterlingų už šiandienines lenktynes Betfred ir gaukite £60 premijų!