Toledo, Gonzalez Land Laurel Winter Meet titulai

2022-ieji kalendoriniai metai prasidėjo ten, kur baigė jų pirmtakas, o po kovo 27 d. pasibaigusios žokėjo ir trenerio įskaitoje pirmavo pažįstamų veidų pora. Laurų parkasžiemos susitikimas.

Žokėjus Jevianas Toledo ir treneris Claudio Gonzalez vėl karaliavo kaip lyderiai po savo titulų 2021 m. Laurel rudens tribūnoje ir bendrame Merilando čempionate.

27 metų Toledas sekmadienį neturėjo kalno, tačiau devynių lenktynių programoje laimėjo 10 pergalių 38:28, viršijantį penkis svarus sveriantį mokinį Jeaną Alvelo. Alvelo sekmadienį iškovojo šešias rungtynes ​​ir laimėjo su Royal Thunder (3,60 USD) 6 lenktynėse ir baigė 29 pergalėmis.

Tai buvo aštuntasis Puerto Riko kilusio žaidėjo, kuriam atstovauja agentas Marty Leonardas, karjeroje Laurel. Antras po Viktoro Carrasco, uždirbęs daugiau nei 1,3 mln. USD, Toledo taip pat buvo Merilando lyderis 2015 ir 2017 m.

„Laimėjau vasaros ir rudens susitikimus, bet niekada nelaimėjau žiemos“, – sakė Toledo. “Tai mano pirmas, todėl jaučiuosi tikrai gerai. Tai dar vienas pasiekimas mano karjeroje. Mano agentas atlieka tikrai gerą darbą ir mane labai palaiko visi. Jie man suteikia daug galimybių jodinėti gražiais žirgais ir ačiū Dieve, mes padarėme savo darbą“.

Užsiregistruoti

Toledo žiemos susitikimą pradėjo triguba atidarymo dieną, sausio mėn. 1 ir pridėjo dar du sausio mėn. 2. Jis turėjo 10 kitų kelių pergalių dienų, įskaitant hat triukus vasario mėn. 26 ir kovo 6 d., ir laimėjo du statymus – sausio mėn. 29 priešgaisriniai kištukai su Wondrwherecraigis ir kovo 19 d. Not For Love Stakes su savo Brittany Russell treniruotu arklidės draugu Kurshetoldmetogo .

„Jei atvirai, tai turbūt geriausias mano startas per visą mano karjerą“, – sakė Toledo, praėjusių metų žiemos susitikime iškovojęs 14 pergalių. „Žiemą aš visada šiek tiek sulėtinu greitį, nes neturime žolės lenktynių ir trumpesnių laukų, bet, ačiū Dievui, turėjau daug visų savininkų ir trenerių palaikymo ir mes esame čia.

Gonzalezas sekmadienį įveikė 24:23 pranašumą prieš Johną ‘Jerry’į Robbą, po to, kai šeštadienio kortoje išsiuntė laimėtojų porą. Sekmadienį Robbas neturėjo arklio, o Gonzalezas dalyvavo keturiose lenktynėse ir laimėjo su Danny Chenu. Mažoji ponia Skarlet 4 lenktynėse ir Magic Stable’s Aš nesu lėtas 9 lenktynėse padidinti savo susitikimų skaičių iki 26.

45 metų gimtoji iš Čilės ir išgyvenusi vėžį Gonzalez devynis kartus iš eilės laimėjo Merilando susitikimų titulus, datuojamas Laurel 2019 m. vasaros stendu. Tai buvo 17-asis karjeros susitikimo čempionatas Laurel stadione, kuriame dalyvavo du Pimlico lenktynių trasa Gonzalezui, kuris penkerius metus iš eilės, pradedant 2017 m., buvo pagrindinis Merilando treneris.

“Jaučiuosi tikrai gerai. Kaip sakau, laimėti vienas lenktynes ​​yra sunku, o dar kartą laimėti titulą yra geras jausmas”, – sakė Gonzalezas. “Turiu padėkoti visiems savo žmonėms, savo darbininkams, visiems turimiems padėjėjams, jaunikiams, vaikščiotojams, sportuojantiems, kalviams. Visi daro gerą darbą, ne tik aš. Jei neturite geros pagalbos, neturėtumėte nepasiseks.

“Mano savininkai, jie supranta žaidimą. Jie yra labai geri ir žino, jei mes juos pastatysime į tinkamą vietą, žirgai turės didelę galimybę laimėti lenktynes”, – sakė Gonzalezas. “Tai tikrai ypatinga, ir mano šeimai.”

Pagrindinius savininkus apdovanoti Danny Chen, Lugamo Racing Stables ir Jagger. Jaggeris yra stabilus trenerio Jamie Nesso vardas, kuris taip pat laimėjo penkias lenktynes ​​kaip savininkas, bendradarbiaudamas su Morrisu Kernanu jaunesniuoju. ir užėmė trečią trenerių įskaitoje su 21 pergale, įskaitant Vienas du vaikas 2 lenktynėse sekmadienį.

Laurel Parkas pradės savo pavasario susitikimą devynių lenktynių programa balandžio 1 d., prasidėsianti 12.40 val. ET.