Sulėtinkite Andy žaidimą Sunland Park Derby laimėjimui – Žirgų lenktynių naujienos

Slow Down Andy vyrauja Sunland Park Derby

„Reddam Racing“ namuose auginamas „Slow Down“ Andy atkovojo „Bye Bye Bobby“ trumpą persvarą atkarpoje ir laimėjo sekmadienį 500 000 USD vertės Sunland Park Derby (G3) Naujojoje Meksikoje.

Treneris Doug O’Neill važiavo Mario Gutierrez, sulėtinęs Andy įmušė pusę ilgio nuo Bye Bye Bobby ir greitu keliu įveikė 1 1/8 mylios per 1:50,16.

„Sunland Park Derby“ keturiems geriausiems finalininkams suteikia „Road to Kentucky Derby“ atrankos taškus 50-20-10-5.

Atnaujinta Kentukio derbio / Oaks lyderių lentelė

„Slow Down“ Andy ir „Straight Up G“ dvikovoje dėl lyderių kovojo anksti per pirmąjį ketvirtį: 22.30. Lėtinkite Andy, įveikęs pusę mylios, trimis ketvirčiais į priekį: 45,35 ir išlaikė savo pranašumą per šešis furlongus per 1:09,50.

Slow Down Andy padidino savo pranašumą, šiek tiek dreifuodamas iš tolimojo posūkio, bet Bye Bye Bobby išskleidė žaidimo ralį ir akimirksniu patraukė galvą į priekį ankstyvoje atkarpoje, svyruodamas penkiais pločiais. Sulėtinkite Andy suklupo, kai Gutierrezas paprašė, atgavo komandą ir laimėjo. Pipirų purškalas finišavo trečias, 8 1/2 ilgio atgal.

Lėtinkite Andy grąžino 4 USD. Kalifornijoje užaugintas Nyquist kolikas dalyvavo sekmadienio lenktynėse ir užėmė šeštąją vietą „Risen Star Stakes“ (G2) vasario mėn. 6 mugės aikštėje, bet pasiruošę laimėti sekmadienį.

Gruodį Los Alamitos Futurity (G2) nugalėtojas prieš Messier, Slow Down Andy, kurio motina yra Square Eddie kumelė Edwina E, iš penkių startų pagerino savo karjeros liniją iki 3-1-0.

Be to, sekmadienio kortoje Samo Hendersono namuose augintas Kleopatros užtaisas iššoko iš debesų ir laimėjo 300 000 USD vertės Sunland Park Oaks varžybas su sunkiai įveikiamu antrininku Ali Alley.

Ilgametis tempo kūrėjas Manorelli pirmavo nuo vartų, bet pritrūko garo artėjant finišo linijai, nesugebėdamas sulaikyti drąsių nugalėtojo ir antrosios vietos laimėtojo žygių ir finišavo trečias.

„Cleopatra’s Charge“, autorius Will Take Charge, laimėjo trimis ketvirčiais ilgio ir greitu bėgimu įveikė 1 1/16 mylių 1:46,33.

Erškėčių karalienė, 9-5 sekundės lažybų pasirinkimas, labai suklupo pradžioje ir prarado žokėjusį Viktorą Espinozą, kuris išėjo.

„Sunland Oaks“ skiria „Road to Kentucky Oaks“ taškus 50-20-10-5 pirmiesiems keturiems finišuotojams.