Šie bėgikai turėjo didžiausius savaitgalio greičio rodiklius

Šeštadienį vyksiančios papildomos išmokos lenktynės Gulfstreame gali būti nereikšmingos, tačiau jų nugalėtojas Reinvestment Risk pelnė aukščiausią savaitgalio Beyer greičio rodiklį.

4 metų aukštaūgis kolikas, ištreniruotas Chado Browno, įveikė 6 1/2 varos per 115,73, kad laimėjo 3 ilgio skirtumus ir uždirbo 103 Beyer.

2020 m. „Reinvestment Risk“ buvo antra tiek „Hopeful“ (G1), tiek „Champagne“ (G1), o vėliau užėmė 10 vietą „Breeders’ Cup Juvenile“. Praėjusiais metais jis lenktyniavo vieną kartą, o birželio 3 d. užėmė trečiąją vietą Belmonto pašalpoje. Šeštadienio lenktynėse jis buvo pirmasis startas nuo tada.

Tik penki bėgikai įveikė Kasdienė lenktynių formaSavaitgalio „Beyer“ lyderių lentelė. Jų skaičiai pateikiami toliau, kartu su Brisnet greičio įvertinimais ir TimeformUS greičio skaičiais, jei jie yra. Taip pat parodytos „Brisnet“ ir „TimeformUS“ figūros, skirtos Un Ojo, „Sukilėlių“ (G2) nugalėtojui, rezultatu 75:1.