„Shake Em Loose“, kad išvengtumėte „Undercard“ žaidimo „Turf Stakes“ – žirgų lenktynių naujienos

||

„Shake Em Loose“ užfiksuoja privačias sąlygas Laurel parke

JR Sanchez Racing Stable „Shake Em Loose“ žolė sugrįžo po to, kai pretendentas tapo kelių statymų nugalėtoju sekmadienio rytą ant Laurel Parko pasaulinės klasės velėnos trasos.

Savininkas treneris Rudy Sanchez-Salomonas sakė, kad Shake’as Em Loose’as kitą kartą startuos 100 000 USD vertės Jameso W. Murphy lenktynėse, skirtose 3 metų vaikams, gegužės 21 d. nuvažiuos vieną mylią ant žolės Preakness Stakes (G1) istorinėse Pimlico lenktynėse. Kursas . Jis buvo svarstomas dėl vidurinio trigubos karūnos brangakmenio.

Dirbdami kompanijoje su 6 metų statymus laimėjusia kumele Can the Queen, Shake’as Em Loose’as ir jo partneris įveikė: 51,20, o Shake’as Em Loose’as ir žokėjas Jevianas Toledo įveikė penkis furlongus per 1:03.

„Kumelė kompanijoje paprastai nepučia, tačiau pastaruoju metu jis siaučia kompanijoje“, – sakė Sanchezas-Salomonas. „Abiems mano žirgams sekėsi labai gerai. Kurso metu jiems sekėsi gana gerai.

Shakin It Up, 1 klasę laimėjęs purvo sprinteris, Shake’as Em Loose’as jau kartą lenktyniavo ant žolės dėl savo ankstesnių ryšių, 1 1/16 mylios mergaitiško specialaus svorio Laurel, kur prarado visas galimybes po to, kai buvo sumuštas ir suspaustas. grįžo į startą ir finišavo 11-as. Po dviejų startų Sanchezas-Salomonas pareikalavo jam 16 000 USD.

Nuo tada Shake Em Loose laimėjo tris iš penkių lenktynių, įskaitant gruodžio mėn. Sanchez-Salomon pirmame starte 26 Heft 59:1. Po pergalės prieš Joe kovo 19 d. privačiose sąlygose jis buvo nominuotas Trigubai karūnai iki vėlyvo termino už 6 000 USD. Balandžio 16 d. Federico Tesio lenktynėse jis įveikė trečią vietą už Joe, kuris pasiūlė nemokamą leidimą į Preakness trigubai karūnai nominuotiems žirgams.

„Buvau labai susijaudinęs ir labai patenkintas jo darbu ant žolės, aš eisiu į Murphy“, – sakė Sanchezas-Salomonas. „Aš neketinu jo per daug versti. Tokios lenktynės kaip Preakness yra tikrai labai sunkios. Kiekvienas gali laimėti lenktynes; matėte, kas atsitiko [Kentucky] Derbis. Visko gali nutikti, bet nenoriu jo per daug spausti. Man labai patinka šis arklys ir noriu jį šiek tiek apsaugoti. Nenoriu jo spausti ir daužyti jo širdies.

„Arkliai, kurie ateina [for the Preakness], Nenoriu ten eiti tik tam, kad pasirodyčiau. Aš tiesiog noriu, kad žirgas būtų laimingas ir leistų jam būti lenktyniniu žirgu, ir jis galėtų toliau laimėti lenktynes ​​“, – pridūrė jis. „Jam yra daug lenktynių. Manau, kad jis žolės arklys. Turiu šią kumelę Foggy Dreams, kurios tėvas yra tas pats kaip Shake Em Loose, ir ji mėgsta žolę. Manau, kad jam tai taip pat patiks.