Sano: supaprastinimas dvelkia greičiau nei tikėtasi prieš Floridos derbį – Žirgų lenktynių naujienos

Gulfstream parke link Floridos Derbio prasideda supaprastintas vėjas

Tami Bobo „Simplification“ šeštadienio rytą Gulfstream parke įveikė penkis vartus, galutinai ruošdamasis planuojamam startui kitą šeštadienį įvyksiančiame 1 mln. USD kainuojančiame Curlin Floridos derbyje (G1).

„Not This Time“ sūnus užfiksavo antrąjį greičiausią rezultatą iš 31 treniruotės, užfiksuotos penkių atkarpų distancijoje, įveikdamas penkias atkarpas: 59,91, vadovaujant Leoneliui Reyesui, kuris perėmė žokėjus Jose Ortizą, šeštadienį važiavusį Dubajaus pasaulio taurės programoje.

„Jis pūtė greičiau, nei aš maniau. Jis dirbo gerai ir išėjo gerai “, – sakė treneris Antonio Sano. „Žokėjus man pasakė, kad jį lengva valdyti. Šuolis po finišo buvo labai labai geras – geriau nei praėjusią savaitę.

Supaprastinimas atneša dominuojančią 3 ½ ilgio pergalę kovo 5 d. 1 1/16 mylios Fasig-Tipton jaunimo fontane (G2), kuriame jis padarė didžiulį žingsnį nuo tempo, kad suteiktų savo treneriui antrą sėkmę. galutinis pasirengimas Gulfstream parašo 1 1/8 mylios Triple Crown pasiruošimui.

“Aš toks laimingas. Jam puikiai sekasi. Žinau, kad lenktynėse yra gerų žirgų, bet mano žirgas darosi vis stipresnis ir stipresnis “, – sakė Sano, kuris 2017 m. pabalno Gunneverą už jaunystės fontano pergalę prieš užėmęs trečią vietą Floridos derbyje.

Supaprastinimas pradėjo jo trejus metus trukusią kampaniją, nugalėdamas mylią Mucho Macho Man Jan. 1, prieš finišuodamas neramiai antrąją vietą už Floridos derbio varžovo White’o Abarrio 1 1/16 mylios Holy Bull Vas. 5.

OGMA Investments LLC ir Jackas Hardinas Towellas jaunesnysis „O Captain“, jaunimo fontano trečioje vietoje, per 1:03.11 Gulfstream parke įveikė penkis vagas, kad vyktų Floridos derbyje. Carrie Brogden „Steal Sunshine“, kuri neseniai užėmė antrąją vietą „Gulfstream“ pasirenkamoje pašalpoje, 1:00.57 val. 1:00.57 paleido treneriui Bobby DiBonai.

„Palm Meadows“ mokymo centre „Rustlewood Farm Inc.“ „Papacap“ pasuko smarkiu pusės mylios vėjeliu: 47.80 šeštadienio rytą Casse mokymo centre, kad kitą šeštadienį suplanuota grįžti į Gulfstream. Gun Runnerio sūnus praėjusį gegužę iškovojo debiutinę pergalę „Gulfstream“ lenktynėse, o vėliau iškovojo „Best Pal“ (G2) titulą Del Mar mieste. Markas Casse’o auklėtinis užėmė antrąją vietą ir „American Pharoah“ (G1) varžybose Santa Anita ir „Breeders’ Cup Juvenile“ (G1) Del Mar mieste, po to užėmė beveik trečią vietą Lecomte (G3) ir nubėgo nuo lentos „Risen Star“ (G2). ) ) mugės aikštėje.

Kentucky West Racing LLC ir Clarke’o Cooperio Classic Causeway, kurie užfiksavo kovo 12 d. Tampos įlankos derbį (G2), šeštadienio rytą grįžo į Gulfstream Park palydovinio treniruočių centro Palm Byčo valstijoje darbą, kai pūtė pusės mylios vėjas: 47.45 val. Briano Lyncho treniruotas Giant’s Causeway sūnus, kuris distancijoje sukūrė antrą greičiausią iš 93 kūrinių, gali dalyvauti Kentukio derbyje Floridos derbyje.

Palm Beach Downs, Whisper Hill Farm LLC Charge Jis pusę mylios įveikė per 48,30 sekundės, o tai yra greičiausias 30 užfiksuotas atstumas. Toddo Pletcherio treniruotas Tapito sūnus Gulfstream parke pasiekia staigų rezultatą.

Irish Smith Stable LLC kompanija „Shipsational“, kuri Tampa Bay Derbyje (G2) užėmė trečią vietą už „Classic Causeway“, pasiruošė planuotam startui Floridos derbyje penkių bangų ilgio vėjeliu Tampa Bay Downs mieste 1:02.