San Diegas nutraukė „Phoenix Rising“ 19 rungtynių be pralaimėjimų namuose.

Phoenix Rising FC forward Marcus Epps dribbling in a 3-2 loss to San Diego Loyal SC at Wild Horse P...

Šeštadienį Čandleryje Phoenix Rising FC prieš San Diego Loyal SC buvo déjà vu nuo praėjusios savaitės.

PRFC naktį krito iki SD 3:2, o tai pažymėjo pirmąjį istorijoje pralaimėjimą „Wild Horse Pass“ turnyre ir nutraukė klubo 19 rungtynių namuose nepralaimėjusią seriją, kuri prasidėjo rugsėjo mėn. 2020 m. 19 d. Atsitiktinai paskutinis „Phoenix“ pralaimėjimas namuose – „Casino Arizona Field“ – taip pat buvo pralaimėjimas San Diegui 3:2.

Be to, šis pralaimėjimas yra pirmas kartas, kai „Rising“ pralaimėjo dvi dviejose 2018 m. reguliariojo sezono rungtynėse.

„Mes pralaimėjome pasauliui [world-class goal]“, – žurnalistams po žaidimo sakė PRFC vadovas Rickas Schantzas. “Vaikinas [Alejandro Guido] atsitrenkia į viršutinį kampą… Bet mes patys susikūrėme problemų. Kai pasiekėme 2:2, susijaudinome. Mes tikrai išsiskirstėme. Negalėjome nuraminti savo emocijų.

„Phoenix Rising“ pralaimėjimas šeštadienio vakarą buvo panašus į praėjusios savaitės pralaimėjimą „Lights FC“ Las Vegase 2:1, nes PRFC įrodė, kad turi gebėjimų ir pastangų atsikovoti rungtynėse, kuriose atsilieka.

Tačiau dabar kyla tikrasis klausimas, kodėl „Rising“ atsidūrė tokioje padėtyje?

Jei Phoenix yra laivo dešinėje, Schantz ir Co. turės sugalvoti, kaip nustoti nusileisti pirmajame kėlinyje, nes tai leidžia varžovams sukurti žemą bloką ir apginti persvarą – tai neleidžia Rising kontraspaudės taktikai panaudoti kuo geriau. .

Tačiau atminkite, kad 2022 m. USL čempionato kampanija dar neįtikėtinai anksti. Dar liko 31 rungtynės iš 34, o tai reiškia, kad dar liko 93 taškai iš galimų 102. Ir nors PRFC gali turėti tik tris taškus iš pirmųjų devynių, nepamirškite, ką šis klubas padarė po lygiųjų. pirmąsias keturias rungtynes ​​2019 m. – laimėjo 20 rungtynių iš eilės pakeliui į rekordinį reguliariojo sezono titulą.

„Problema, su kuria dabar susiduriame, yra ta, kad kai mūsų nugara atsiremia į sieną, matote mus geriausiai“, – sakė Schantzas. „Iki tada jau per vėlu. Per trejas rungtynes ​​atidavėme septynis įvarčius. Tai nepadės mums nieko laimėti.

Schantzas startavo visa jėga, kai puolėjas Gregas Hurstas ir vidurio gynėjas Jamesas Musa grįžo po traumos. Musa taip pat debiutavo sezone.

Tačiau nepaisant to, kad San Diegas turėjo pilną komandą ir žaidė namuose, pirmajame kėlinyje padiktavo rungtynes ​​ir įpusėjus kėliniui pirmavo 2:0.

Vos šešias minutes įžaidęs dėl traumuoto „Loyal“ gynėjo Jacko Metcalfo, Evanas Conway’us sukrėtė „Rising“ dviem galva galva ir vienu smūgiu kaire koja, o paskutinis iš jų pataikė į vartus.

Ir prieš pat pertrauką „Loyal“ padvigubino savo pranašumą per Kyle’o Vassello įvartį, kuris kažkaip atsidūrė Finikso kojų jūroje po Thomaso Amango perdavimo.

Tai taip pat buvo déjà vu iš praėjusių metų 2:2 lygiosiomis, kai WHP už Rising žuvo antroje pusėje. Dar kartą atakuojant šiaurinį kraštą – Phoenix paprastai atakuoja sirgalių pietinį galą antrajame kėlinyje – PRFC išlygino rezultatą 2:2, įmušdamas du įvarčius per penkias minutes.

66-ąją minutę Aodhanas Quinnas atmušė Musa nuo galvos.

Po penkių minučių po kito kamuolio kampe Luiso Seijaus smūgis kaire koja rado kelią į vartus.

„Mes buvome beviltiški“, – sakė Schantzas greitai pelnęs du įvarčius. „Jie jautė, kad nėra ko prarasti. Turime žaisti su tokiu mentalitetu nuo pat pradžių. Pirmajame kėlinyje buvome labai atsargūs, o San Diegas buvo daug geresnis nei mes.

„Individualiai nieko negalėjome įveikti. Abu krašto puolėjai kovojo. Per daug laikėme kamuolį vidurio aikštėje. Mes nežaidėme paprastai. Mes nežaidėme greitai. Mūsų forma susijaukė po to, kai atidavėme pirmąjį įvartį. Niekas nebuvo savo pozicijoje. Tai priklauso nuo manęs ir tai turiu labai greitai ištaisyti.

Dar kartą PRFC vartininkas Benas Lundtas keletą kartų puikiai atrėmė, kad išlaikytų savo komandą rungtynėse iki 90 žaidėjų.