Ricko Lee atrankos ir analizė šeštadieniui, kovo 19 d. – Šiaurės vakarų Arkanzaso demokratų leidinys

Ricko Lee Kentukio derbio analizė

Kentukio derbis. I laipsnis. Piniginė 3 000 000 USD. 1 1/4 mylios, 3 metų amžiaus.

PP HORSE; JOCKEY; TRENERIS; ODS

12 Taiba, Smithas, Jakteenas, 12-1

KOMENTARAS Yra 1,7 milijono dolerių vertės čempiono Gun Runner sūnus, kuris parodė didelį pažadą laimėti Santa Anitos derbį tik antrosiose lenktynėse. Istorija gali būti prieš jį, bet atrodo, kad jis mėgsta 10 vartų.

10 Zandonas; Pratas; Brownas; 3-1

KOMENTARAS Pažymėjo, kad reikia įveikti galingą ralį, laimėjusį „Blue Grass“, padidindamas ilgį, ir jis turi stiprių ryšių tarp Flavien Prat ir Chad Brown.

3 Epicenter, Rosario, Asmussen, 7-2

KOMENTARAS Pirmą kartą įvertintas Luizianos derbyje ir puikiai sureagavo akį traukiančiu žingsniu bei aiškia pergale, kuri pelnė greičiausią paskutinės lenktynės Beyer figūrą.

15 White Abarrio; Gaffalione; Juozapas; 10-1

KOMENTARAS Jis buvo aiškus nugalėtojas keturiose iš penkių lenktynių, įskaitant Floridos derbį, tačiau vieną pralaimėjimą jis patyrė vėlų rudenį Čerčilyje Kentukio žokėjų klube.

1 Mo Donegal; IOrtiz; Pletcher; 10-1

KOMENTARAS ryžtingai laimėjo Wood Memorial ir Remseną, jis yra atkaklus finišuotojas ir yra nepralenkiamas su Iradu Ortizu balne.

5 Smile Happy; Lanerie; McPeek; 20-1

KOMENTARAS 2022 m. atsidūrė antroje vietoje už Zandono ir mugės aikštėje Epicenter 2022 m., tačiau jo galinga pergalė Čerčilyje praėjusį rudenį Kentukio žokėjų klube suteikia vilties, kad jis gali pakeisti turnyro lentelės vietą.

6 Messier; Velazquezas; Takteenas; 8:1

KOMENTARAS Finišavo antras už Taibos po to, kai padidino tempą Santa Anitos derbyje, ir jam galėjo prireikti lenktynių po trijų mėnesių atsigaivinimo.

13 Supaprastinimas; JOrtiz; Sano; 20-1

KOMENTARAS Iškovojo didelę pergalę jaunimo fontane ir galėjo būti per arti tempo, kai užėmė garbingą trečią vietą kaip favoritas Floridos derbyje.

16 Cyberknife; Geroux; Cox; 20-1

KOMENTARAS yra sparčiai tobulėjantis kolikas, kuris lenktyniavo beveik greitu tempu, prieš išsikovodamas patogią pergalę Arkanzaso derbyje.

8 Charge It; Saez; Pletcher; 20-1

KOMENTARAS Užėmė antrąją vietą Floridos derbyje, o lengvai lenktyniaujantis kolikas išlaiko geriausią veteraną Luisą Saezą.

7 Crown Pride; Lemaire; Shintani; 20-1

KOMENTARAS Pastarosiose Čerčilio treniruotėse, kurios buvo aiškiai laimėtos JAE derbyje, buvo daug bėgimo, o 2021 m. veisėjų taurėje Japonijos bėgikai buvo labai geri.

9 Tizas Bomba; Hernandezas; McPeekas; 30:1

KOMENTARAS Priartėjo prie vieno važiavimo ir iškovojo pergales ant velėnos ir sintetinių dangų, o praėjusią vasarą Ellis Parke jis sulaužė savo mergelę ant purvo.

19 Zozos; Franco; Cox; 20-1

KOMENTARAS Nustatykite tempą Luizianos derbyje ir išsilaikė antras geriausias po Epicentro, o vėliau jis turi stiprių darbų ir atrodo, kad jo laukia šviesi ateitis.

11 Medinos pionierius; Bravo; Pletcheris; 30-1

KOMENTARAS Jis pašalino mirksėjimus po to, kai nustatė tempą ir vargino vėlai Luizianos derbyje, o balandžio 25 d. Čerčilyje pūtė didelį 5 ilgio vėją.

18 Tawny Port; Santana; Cox; 30-1

KOMENTARAS Praėjusį mėnesį Keeneland trasoje laimėdamas III laipsnio Lexington lenktynes ​​patyrė nedidelį nusiminimą, tačiau motociklininkas Florent Geroux pasirinko važiuoti Cyberknife, o ne šiuo vaikeliu.

14 Barber Road, Gutierrez, Ortiz, 30-1

KOMENTARAS Finišavo pinigų Arkanzaso derbyje ir Rebel paskutinėse dviejose lenktynėse Oaklawn, o nuolatinis vėlyvas bėgikas turėtų gauti naudos iš laukiamo greito tempo.

17 Classic Causeway; Leparoux; Lynch; 30-1

KOMENTARAS Praėjusį rudenį Čerčilyje Kentukio žokėjų klube finišavo antras, tačiau Floridos derbyje jis lenktyniavo prastai, kai iškovojo pirmąją pergalę Tampos derbyje.

20 Etheral Road; Contreras; Lukas; 30-1

KOMENTARAS Uždirbo greičiausią Beyer figūrą savo karjeroje būdamas ketvirtas III klasės Leksingtone, o tai reiškia, kad jis beveik nesijaudina.

2 Happy Jack; Bejarano; O’Neill; 30:1

KOMENTARAS Jis buvo įveiktas dviženkliu skaičiumi trijose iš eilės lenktynėse dėl varžybų ir greičiausiai gaus didelį atmušimą po lenktynių mažuose laukuose Kalifornijoje.

4 Vasara yra rytoj; Barselona; Seemar; 30-1

KOMENTARAS Tai išskirtinai greitas kolkas, kuriam JAE derbyje neprilygo Crown Pride, o priešingo greičio gausa tik dar labiau pažeidžia jo galimybes.

22 Rattle N Roll; Graham; McPeek; 30-1

KOMENTARAS Po nuobodžių pastangų „Blue Grass“ buvo pašalintos blykstės ir jis gali aplenkti pavargusius varžovus, jei pasiseks ir patraukti į aikštę.

21 Rich Strike; Leonas; Reedas; 30-1

KOMENTARAS Per savo karjerą iškovojo tik vieną pergalę, kuri buvo mergaičių pergalė vienu posūkiu praėjusį rugsėjį Čerčilyje.