Vaizdas: Steve’as Hartas

Ponas Mocartas iškovojo pergales ir iškovojo Donkasterio preliudiją

Mocartas nėra nominuotas Donkasterio myliai, tačiau ryšiai nori surasti jam kitą rudens karnavalo taikinį, kai jis tęsė savo formos atgimimą Niukasle.

„Hawkes Racing“ trejų metų vaikas į savo gyvenimo aprašymą įtraukė pirmadienio „Donkasterio preliudą“ (1500 m), pateisindamas savo favoritą už 3,50 USD, kad aplenktų „Our Playboy“ (4,20 USD) su Darjaan (16 USD) dar 1–3/4 ilgio.

Ponas Mocartas buvo praradęs formą Melburne, bet po persikėlimo į arklidės bazę Sidnėjuje iškovojo dvi pergales šlapioje trasoje.

Nors jis nėra įtrauktas į šeštadienio Donkasterio mylią, treneris Michaelas Hawkesas sako, kad jie nori tęsti jo pasiruošimą, kol jis taip gerai lenktyniauja.

„Man labiausiai patinka šis arklys, kad jis tiesiog kovoja“, – sakė Hawkesas.

„Kai kitas arklys priėjo prie jo, jis įsigilino.

„Nesvarbu, ar mes jį pašalinsime (atstumas), ar nuleisime atgal, tai priklauso nuo to, kaip arklys prisitrauks, bet yra keletas variantų.

J. Mozartą važinėjo buvusi žvaigždė Vakarų Australijos žokėjus Williamas Pike’as, kuris sėkmingai užmezgė partnerystę su „Hawkes“ komanda nuo persikėlimo į Sidnėjų.

Lenktynės anksčiau „Promise Of Success“ (6,50 USD) išsiveržė ir pelnytai laimėjo „Emancipation Stakes“ (1500 m), kai ji įveikė Kiku.

Mažiau nei ilgis skyrė pirmuosius penkis žirgus visoje linijoje, tačiau pergalę iškovojo Johno O’Shea dresuota kumelė, įvertinusi platų Niukaslio trasą, kad nugalėtų savo varžoves.

O’Shea patvirtino, kad „Promise Of Success“ dabar bus duotas dar kartą 1 grupės lenktynėse šeštadienio savaitės „Queen Of The Turf Stakes“ (1600 m) lenktynėse savo namų Randwick trasoje.

„Tai visada buvo jos radare ir aš manau, kad jai bus malonu ten eiti dabar su uodega ore ir gražiai laimėti“, – sakė O’Shea.

* Tik esamiems klientams. 2-asis lenktynių statymas. Išskyrus SA ir WA. Taikomi T ir C. Loškite atsakingai.