Pletcher’s Charge Tai vertas ažiotažas

Pletcher's Charge Tai vertas ažiotažas

Po to, kai praėjusį mėnesį Emmanuelis užėmė švelnią ketvirtą vietą 2 klasės jaunimo statymo fontane Gulfstream mieste, žirgų žaidėjai gali nedrąsiai įsikibti į kitą išpopuliarintą Toddo Pletcherio treniruotą koliuką. Kentukio derbis takas.

Dabar Pletcher turi dar vieną, pritraukiantį daug dėmesio: Įkrautikuris yra laukiamas startuolis Floridos derbis (G1) balandžio 2 d.

Žvelgiant į faktus, yra pagrindo manyti, kad Charge It gali prasibrauti su 1 laipsnio lenktynėmis Derbio trasoje tik trečią savo karjeros startą. Naudodamas „TimeformUS Speed ​​​​Figures“ jis po dviejų startų jau lenkia Emmanuelio numerius. Kaip parodyta jo pirmojo starto metu, „Charge It“ taip pat gali atlaikyti greitą tempą, kovodamas su kitu priešu, ir jis demonstruoja tinkamą kilmę, kad galėtų įveikti devynis vagas.

Savo sausio mėn. 8 karjeros debiutas „Gulfstream“ klube „Charge It“ metė iššūkį „Volcanic“ lyderiui per gyvas 23,68 sekundės, 46,13 ir 1:10,58 dalis.

Charge It vos pralaimėjo Volcanic per kaklą vienos mylios mūšyje, o dar 12 1/2 ilgio grįžo į trečią vietą užėmusį Touch Code.

Didelis atotrūkis iki trečios vietos žirgo yra puikus ženklas. Šiuo metu talentingi 3 metų vaikai turėtų atsiskirti nuo vidutinių.

„Volcanic“ turėjo tris lenktynes ​​iki sunkios kovos mergelės pergalės, o „Charge It“ turėjo pasikliauti savo neapdorotu talentu, kad galėtų su juo kovoti.

Už antrąją vietą Charge It uždirbo 107 „TimeformUS Speed ​​​​Figure“, todėl jis buvo toks pat kaip ir kiti 3 metų vaikai, kurie tuo metu laimėjo pasiruošimo lenktynes. Tik prieš kelias savaites „Epicenter“ užfiksavo „Gun Runner Stakes“ mugės aikštėje su 109 „TimeformUS“. Naujųjų metų dieną Newgrange’as įveikė „Sham Stakes“ (G3) Santa Anitoje su 109.

Emmanuelis „TimeformUS“ tinkle uždirbo 98 balus už tai, kad gruodžio mėn. sulaužė mergaitę. 11 iš pradžių „Gulfstream“ paklausė 6 3/4 ilgio prieš tą patį „Touch Code“ tame pačiame vienos mylios atstumu.

In Charge Kitas startas vasario mėn. 12, Gulfstream, jis išbandė kitas vienos mylios lenktynes ​​ir dominavo prieš varžovus 8 1/2 ilgio. Jo arklidės draugas Enough Already pakilo į antrąją vietą, o Touch Code liko trečias.

Charge Jis kirto laidą pilnas bėgimo pagal Luisą Saezą.

Enough Jau sunkiai važiavo žokėjas Emisaelis Jaramillo, kad antrą kartą įveiktų Touch Code, o „Charge It“ niekada neišleido prakaito.

Už pirmąją pergalę „Charge It“ pelnė 109 „TimeformUS“, kuri buvo numušta nuo neapdoroto 114 dėl lėtų vidurinių trupmenų.

Tik prieš savaitę White Abarrio laimėjo Holy Bull Stakes (G2) su 106, o išankstinis balsavimas laimėjo pagrindinį Withers Stakes (G2) su 109.

Emmanuelis antrą kartą startavo neprivalomose lenktynėse sausio mėn. 30 Tampa Bay ir laimėjo 4 1/2 ilgio su 98 TimeformUS. Dėl lėtų frakcijų galutinis greičio rodiklis buvo numuštas nuo neapdoroto 107 skaičiaus, kuris vis dar yra mažesnis už antrąsias „Charge It“ lenktynes.

Iki vasario vidurio „Charge It“ buvo dviem „TimeformUS“ skaičiais didesnis nei jo stabilaus draugo Emmanuelio ir buvo toje pačioje srityje, kaip ir neseniai laimėjusių „White Abarrio“ ir „Early Voting“.

Atsižvelgiant į trupmenas ir „Volcanic“ kvėpavimą per jo debiutą karjeroje, „Charge It“ gali atlaikyti greitą tempą ir vis tiek kovoti vėlai. Jei kas, sunkus mūšis jo karjeros debiuto metu buvo naudingas „Charge It“ labiau nei lengvas vasario mėnesį vykęs mergvakaris, nes tai suteikia jam patirties.

Kalbant apie ištempimą iki devynių vagų, „Charge It“ turėtų atlaikyti papildomą pagrindą kaip Tapito sūnus iš Indijos Charlie kumelės „I’ll Take Charge“.

I’ll take Charge yra puikios užtvankos linijos dalis. Ji yra 2013 m. „Travers Stakes“ (G1) nugalėtojo Will Take Charge, Take Charge Indy ir „As Time Goes By“ sesuo. Tai yra puikūs vardai, kuriuos reikia pamatyti vertinant devynių ar ilgesnių ilgių potencialą, net jei indas Čarlis yra motina.

Suabejoti ažiotažu, kai kalbama apie Pletcher 3 metų vaikus, visada yra gera praktika, nes kartais jie gali nuvilti lažybų dalyvius, tačiau Charge It atrodo, kad po dviejų startų yra tikras sandoris. Nors dėmesys pakenks „Charge It“ vertei ir netgi gali lemti, kad jis bus Floridos derbio favoritas, bus sunku atmesti jo galimybes.