„Paddle On Polly“ pirmasis nugalėtojas už „First-Crop Sire Smokem“.

Irklas ant Polly tapo pirmuoju pirmojo derliaus tėvo nugalėtoju Smokem kai ji per trūkumą laimėjo 67 000 USD merginų konkursą Kalifornijoje užaugintam jaunikliui antrosiose lenktynėse Gegužės 13 d. Santa Anitos parkas. Antra ir trečia už jos bėgo trijų žirgų nuotraukoje prie eržilo kitos kumelės.

Antrą kartą startavęs po debiutinės ketvirtosios vietos Santa Anitos trasoje balandžio 30 d., Paddle On Polly šovė į priekį 4 1/2 ilgio bėgime pagrindiniame take ir išlaikė nedidelį pranašumą. Ji pasuko į šoną Rūkykite už jus paliko posūkį ir ištvėrė sunkų įkrovimą Tai Saulius teisus už galvos pergalę. Ji buvo įvesta: 54,18 greitu laiku, sumokėjus 26,80 USD.

Mokinė Emily Ellingwood nugalėjo dresuotoja Lisa Bernard, kuri kartu su Chrisu Fosselmanu ir Michaelu Johnu Ryanu turi kumelę.

Ryanas įsigijo Terry C. Lovingier išvestą kumelę už 10 000 USD iš Lovacres Ranch siuntos į 2021 m. Fasig-Tipton California Fall Yearlings and Horses of All Ages Sale.

Smokem (Sąjungos skudurai ) stovi Kalifornijoje, Lovacres Ranch už 5000 USD. 7 metų arklys laimėjo debiutą Del Mar. 2017 m., o prieš išeidamas į pensiją sudarė keturis akcijų paketus iš eilės.

Užsiregistruoti

Be trijų geriausių penktadienio antrųjų lenktynių dalyvių, Smokemas yra jo tėvas Smokin Amelija kuris įveikė tolimą sekundę iki galimo statymo laimėtojo Tomo apgailestavimas mergvakario specialiosiose svorio lenktynėse Santa Anitoje balandžio 15 d.