Mattas Kakaley vairuoja septynis nugalėtojus

Go West Go Fast, vienas iš septynių vairuotojo Matto Kakaley laimėtojų (Curtiso Salonicko nuotrauka)

WILKES-BARRE, PA – Trečiasis ir paskutinis preliminarus „Game Of Claims“ serijos etapas, skirtas lenktyniniams lenktynininkams, kurių pagrindinės kainos atitinkamai yra 30 000 USD ir 20 000 USD, šeštadienį, kai „The Downs“ Mohegan Sun Pocono po dviejų serijų atidėtas oras pagaliau nutrūko. Veiksmas lenktynių trasoje ir pretenzijų dėžėje turėtų užtikrinti konkurencines vietas kitą šeštadienį vyksiančiame dviejų serijų čempionate.

Keturi ankstesni „Game of Claims“ laimėtojai susitiko viename iš šešių brangesnių žirgų (20 000 USD piniginių) divizionų, o vienas iš jų „Go West Go Fast“ įrodė, kad vairuotojas Mattas 1:52.1 laimėjo „laidą į laidą“. Kakaley, kuris šeštadienį tęsė savo ankstyvojo sezono Pocono herojus su septyniomis pergalėmis, treneris Jaredas Bako ir „Buck N Tuck Stable“.

Bako ir Buck N Tuck iškovojo šį žirgą iš paskutinio starto ir po lenktynių sugebėjo parvežti jį namo į savo tvartą.

GO WEST GO FAST REPLAY

Treneris Bako ir Buckas N Tuckas taip pat išsiuntė vienintelį kitą žirgą, kuris kiekvieną polią laimėjo visose vienuolikoje GOC lenktynių, Bamskį, 1:52,3 nugalėtoją Kakaley, ir jų sėkmė vėl išliko, kai nebuvo pretendentų.

Trys greičiausi nugalėtojai po „Go West Go Fast“ po savo sėkmės persikėlė į kitą tvartą: Lincolnas Jamesas (vairuotojas Anthony Napolitano), du prieš du nuo atvykimo iš Floridos ir GOC po rezultato 1:52,2; Vakarų tiranas (Jim Pantaleano), dvigubas nugalėtojas po to, kai buvo pašalintas iš pirmos pirmenybės, 1:52,3; ir laimėjo paskutinį jausmą, įveikęs mėnesio pertrauką ir tapęs dvigubu serijos nugalėtoju 1:53 įveikęs Kakaley. Į kitą nugalėtoją Shamma Lamma (George’as Napolitano Jr.) rezultatu 1:53,3 nebuvo pretenduojama.

Penkiose lenktynėse už 20 000 USD kainuotų žirgų, už 12 500 USD, greičiausias nugalėtojas „Legal Power“ taip pat nugalėjo greičiau nei bet kuris brangesnis renginys ir pasiekė 1:51,3 viso gyvenimo ribą.

Deja, dėl savo senų ryšių, „Legal Power“, dabar nepralaimėjęs dviejuose serijų startuose, buvo vienintelis šios kainos žymos laimėtojas, šeštadienį paimtas per pretenzijų langelį. Iš viso šios kortelės metu buvo pareikalauta aštuoniolika žirgų, kurių vertė 460 000 USD, o metinė suma Pocono buvo 128 paraiška už 2 360 625 USD.

Vienintelis kitas arklys šioje atkarpoje, iškovojęs antrąją GOC pergalę, buvo Classifiedmaterial (Kakaley, 1:53), iš karto laimėjęs už naujus ryšius. Abu šie žirgai laimėjo atviru ilgiu, kaip ir Killer Martini (Kakaley, 1: 54,2); kiti du sėkmingi šio lygio žirgai abu laimėjo nosimi: Nereikia sakyti (Simon Allard, 1: 53,3) ir Casino Bags Anso (Kakaley, 1: 55,3).

Kakaley dabar turi 31 pergalę per devynias kortas 2022 m. Pocono turnyre (įskaitant du pirmadienius, kai išvyko anksti, kad laikytųsi įsipareigojimų Yonkers klube), ir laimi 30 proc. virš kalno ovalo.

Sekmadienį Pocono mieste vyks lenktynės, o 17 val. 15 lenktynių korta su antruoju „Game Of Claims“ renginio pirmuoju etapu už 15 000 USD bazinę kainą. Programos puslapius rasite adresu https://www.phha.org/downsmsppps.html.

Norėdami gauti visus lenktynių rezultatus, paspauskite čia.