Kaip statyti Santa Anitos privalomą išmokėjimą 664 317 USD „Pick 6“ perkėlimas

Bet kuri lenktynių diena su privalomų išmokėjimų perkėlimu yra gera diena. Ir kai išsklaidymui skirtas baseinas yra 664 317 USD vertės Rainbow Pick 6 perkėlimas Santa Anitoje, jaudulys pasiekia dar didesnį lygį.

Privalomas didžiulio perkėlimo išmokėjimas numatytas sekmadienį, o pirmasis šešių lenktynių lažybų paskelbimo laikas yra 17:10 ET.

Pažvelkime į seką po lenktynes, tada surinkite bilietą už mažiau nei 30 USD:

4 lenktynės: Mergelės specialus svoris (6 1/2 varos ant velėnos)

Konkurencinis mergaičių testas Kalifornijoje auginamiems žmonėms pradeda viską. # 10 tikrai didelių naujienų (4-1) ir # 4 Ribota karščio banga (8-1) patenka tarp geriausių patyrusių dalyvių po to, kai sausio mėn. užėmė antrą ir ketvirtą vietą šioje trasoje ir klasėje. 15. Bet neatleisk # 5 srities kodas (7-2), kuris už debiutą po spalvomis pasiima itin karštą žokėją Flavieną Prat (32 % „Santa Anita“ nugalėtojas).

5 lenktynės: reikalaujama 10 000 USD (5 1/2 ilgio)

# 7 Lietaus Diva (5-2) yra mėgstamiausia ryto eilėje, kai baigia klasę, tačiau jos forma slydo ne ta kryptimi. Bandysime ją įveikti # 1 laikas Ebby (5-1) ir # 5 Tai mįslė (5-1). Pirmoji pateikė tvirtus Brisnet greičio reitingus Kalifornijoje auginamų veislių pašalpų paraiškose, bet nebegalioja nuo gegužės mėn. Pastarasis nėra toks greitas, bet neseniai bėgo ir praėjusį rudenį laimėjo 10 000 USD pretenziją Santa Anitoje.

6 lenktynės: 62 500 USD „Maiden Claiming“ (viena mylia ant vejos)

# 2 Holivudo pragaras (5-2) varžėsi tik prieš mergautinę specialaus svorio bendrovę ir atsitrenkė į lentos pusę iš aštuonių startų Pietų Kalifornijos trasoje. Vis dėlto pasitraukimas iš klasės turėtų paskatinti konkurencines pastangas # 3 Rosenquist (4-1) ir # 4 World Cruiser (4-1) – abi kelis kartus pateiktos prieš mergautinę pretenziją pateikusią įmonę – negali būti atmesti nuo svarstymo.

7 lenktynės: 20 000 USD pašalpa, neprivaloma reikalauti (septyni ilgiai)

# 10 Smitten by Kitten (5-2) sausį šioje trasoje ir klasės lygiu įveikė antrąją vietą. 16, įveikė tik pusę ilgio, o finiše greitai užsidarė. Bet # 1 Daug moteris (6-1) finišavo tik nosimi atsilikęs ir turi daug didesnį taktinį greitį, sudarydamas sąlygas konkurencinėms pastangoms. Mes taip pat naudosime # 6 Teisėjų lenktynės (8-1) ir # 7 Visi surinkti (5-1), kurie turi Brisneto greičio įvertinimus.

8 lenktynės: San Simeon S. (G3, apie 6 1/2 varos ant velėnos)

# 3 Barraza (2-1) yra 3 prieš 3 sprinte ant vejos, fiksuojant visas tris pergales iš eilės nuo spalio pabaigos. Praėjusį mėnesį jis buvo ypač ryškus Santa Anitos „Clocker’s Corner S.“ lenktynėse ir iki galo nugalėjo 2 1/4 ilgio, turėdamas ryškų 99 Brisnet greičio įvertinimą. Treneris Vladimiras Cerinas šiame susitikime užsidegė Santa Anta, rezultatas 21-8-6-3 (38%), todėl Barraza turi būti vertinama kaip bėgikas, kurį reikia įveikti. Nr. 4 Alaus skardinė (5-2), už nosies užėmęs antrąją vietą Joe Hernandez S. (G2) per šią trasą ir praėjusį mėnesį distanciją, yra vienintelis kitas žirgas, kurį naudosime.

9 lenktynės: Mergaitės specialusis svoris (šešios vagos ant velėnos)

# 7 Ruby Ray (2-1) per tris startus ant purvo praėjusį pavasarį ir vasarą nepasirodė daug. Tačiau ji labai stengėsi, kai grįžo po atleidimo ir sausio mėn. 29, užėmė antrąją pusę ilgio 6 1/2 ilgio mergaičių specialiame svoryje Santa Anitoje. Šios pastangos davė ryškų 91 Brisnet greičio įvertinimą, o pakartojimas turėtų nukreipti Ruby Ray į nugalėtojo ratą.

• 20 centų Rainbow Pick 6: 4,5,10 su 4,5 su 2,3,4 su 1,6,7,10 su 3,4 su 7 (28,80 USD)