Jacques’as Cartier aplenkia „Touch It To Win“.

Highland Creek ant šlaito Fair Grounds

Sekmadienio 8lenktynės iš Woodbine yra 3 klasės Jacques Cartier Stakes, skirtas keturmečiams ir aukštesniems, įveikiant šešis vagas bet kokiu oru (post Time 16:59 EDT).

Spustelėkite čia, kad pamatytumėte Woodbine įrašus, rezultatus

Nr. 5 TAP IT TO laimėti (6-1) visada buvo tinkamas būdas. Jis buvo H. Alleno Jerkenso (G1) vicemis ir 2020 m. įveikė trifecta Pat Day Mile (G3), o pernai laimėjo Floridoje užaugintą purvo sprinto statymą ir vietinę Seagram taurę (G3). Kovo 27 d. Tampos įlankoje jis sunkiai grįžo į valstijoje išaugintą statymą, o Markas Casse’as turi stiprią statistiką, nes jis pradeda žaisti bet kokiu oru.

Nr. 4 Puolėjas (4-1) pernai laimėjo abu vietinius sprintus. Jis persekiojo nuo vidurinio virpsto ir iš tokio atstumo įmušė įlanką, o iš vidinės virpsto susikaupė antrą kartą laimėdamas kaklu. Josie Carroll greitai startuoja dabartinėje tribūnoje ir gali būti toks geras.

Nr. 10 Super Stonehenge (5-2) pernai laimėjo dvi vietines lenktynes ​​šioje distancijoje, įskaitant šį renginį. Tai pirmasis jo startas per daugiau nei penkis mėnesius ir greičiausiai jis seks tempą iš išorės. Jis turi keletą kulkų savo dėkle ir atrodo, kad yra pasirengęs pakilti nuo suolo.

Nr. 6 Arzak (3-1) atrodė gerai, balandžio 17 d. laimėjęs vietinį Thorncliffe Stakes. Tai geresnis laukas ir šiek tiek ilgesnės lenktynės, ir šį kartą jis nebus 6-1.

Gaukite mano ekspertą Santa Anita pilni kortelių rinkimai gegužės 15 d. (galima jau dabar).