God’s Tipster’s Trečiadienis 3.23 Gulfstream Park Pick.

God's Tipster's Trečiadienis 3.23 Gulfstream Park Pick.

Pavasaris tvyro, o šį savaitgalį laukiame Luizianos derbio ir Dubajaus pasaulio čempionato. Tuo tarpu mes grįžtame į įdomias lenktynes ​​iš Gulfstream parko. Tikimės greitų ir tvirtų sąlygų. Pradėkime dirbti.

Trečiadienis Gulfstream parke:

8 lenktynės: Princesė Tereska – 1 taško pergalė (US Morning Line koeficientas: 20/1)

Mergelės pretendentės lenktyniauja 7 1/2 vartų ant velėnos ir neprisijungę nė vieno pasaulio nugalėtojo. Princesė Tereska kuri greičiausiai bus net aukštesnė už jos 20/1 ryto liniją. Treneris Juanas Reviriego laimi 16 % per metus, bet iki šiol šiame susitikime čia, Gulfstream’e, joja 0 už 11, todėl gali būti, kad kai kurie lažybininkai atstums, bet jis laimėjo, kai 4 iš 9 bėgikų lenktyniauja pirmosiose pretendavimo varžybose. Žvelgiant į savo mergaites, pretenduojančias į velėnos bėgikus, treneris Reviriego užėmė vieną beveik antrąją vietą 18,60/1, o kitą laimėjo koeficientu 9,10/1. Abiem važiavo šiandieninis žemo profilio motociklininkas C. Lugo (kuris yra toks žemas, net nežinau jo vardo). Nusivylęs potencialas!

Sėkmės visiems, žaidžiantiems trečiadienio lenktynėse iš Gulfstream parko!!