G3 nugalėtojas Wondrwherecraigis dirba šeštadienį Laurel

5-erių metų želė laukia žalios šviesos kitam startui
Sekmadienio aštuonių lenktynių programa prasidės 12.25 val

LAUREL, MD – Michaelas Dubbas, „The Elkstone Group“, „Madaket Stables“ ir „Bethlehem Stables“ 3 klasės nugalėtojas Wondrwherecraigis lengvą šeštadienį įveikė pusę mylios Laurel parke prieš kitą startą.

Wondrwherecraigis greitu pagrindiniu takeliu įveikė keturis vagas per 50 sekundžių ir užėmė 11 vietą iš 32 žirgų. Tai buvo antrasis 5 metų geldelės darbas po to, kai pergalių seriją pratęsė iki dviejų lenktynių, o sausio mėn. 29 Priešgaisrinis kištukas Laurel.

„Jam sekasi puikiai. Jis yra nuostabus “, – sakė trenerė Brittany Russell, šeštadienio aštuntąsias lenktynes ​​laimėjusi su „Designated Hitters Racing“ 3 metų Merilando veisle Gamestonks (9 USD). – Jis pasiruošęs ką nors padaryti.

Ryšiai vis dar aiškinasi, kur sugrąžinti Wondrwherecraigis. Jis finišavo pirmas kiekviename iš paskutinių penkių startų, bet buvo diskvalifikuotas į antrąją už trukdymą Frank J. De Francis Memorial Dash (G3) praėjusį rugsėjį Laurel.

Wondrwherecraigis atsigavo vėliau, kai pradėjo užimti Bold Ruler (G3) Aqueduct mieste, antrąjį iš trijų pergalių per visą gyvenimą ir pirmą kartą įvertintoje kompanijoje jam ir jo treneriui. Nedidelė pėdos problema neleido jam vėl lenktyniauti iki ugnies kištuko.

„Elkstone Group“ atstovas Stuartas Grantas anksčiau šį mėnesį sakė, kad 2 mln. USD vertės Dubajaus „Golden Shaheen“ (G1) kovo 26 d. Meydane buvo pokalbyje su Wondrwherecraigis, kuris taip pat yra nominuotas Tom Fool (G3) kovo 5 d. Aqueduct. Laurel’s Generolas George’as (G3), paleistas praėjus trims savaitėms po „Fire Plug“, pasirodė per greitai.

„Jam sekasi puikiai. Jis tik laukia, kol užsidegs žalia šviesa, kur jis eis “, – sakė Russellas. „Jis šaunus arklys. Aš tiesiog noriu jį išlaikyti ilgą laiką.

Užrašų knygelė: Treneris Mike’as Geralis laimėjo ketvirtą iš eilės startuolį nuo vasario mėn. 20, kai Mary Jane Chrome (8,80 USD) šeštadienį užfiksavo 2 lenktynes. Geralis laimėjo penkis iš šešių startuolių nuo vasario mėn. 10, išimtis yra Heffnerio trečioji vieta 100 000 USD vertės „Miracle Wood“ lenktynėse… Mary Jane Chrome buvo pirmoji iš trijų šeštadienio pergalių žokėjui Jevianui Toledo, o po jos – Gamestonks (9 USD) 8 lenktynėse ir Charming Way (3,40 USD) 9 lenktynės… Šeštadienio 20 centų „Rainbow 6“ išsprendė vienas laimingasis lažybininkas, išmokėjęs 22 540,78 USD… Pirmųjų iš aštuonių sekmadienio lenktynių paskelbimo laikas yra 12:25 val.