Fuchsas nuskrenda į lengvą pergalę su Conner Jei šuoliu 1,55 m

Top three finishers of the 1.55m jump-off class celebrate on the podium on Friday.

Šveicaras Martinas Fuchsas su savo 11-mečiu Conner Jei penktadienį apskriejo „Longines“ areną „Al Shaqab“, siekdamas įveikti 1,55 m šuolių klasę – pagrindinį renginį antrąją „Longines Global Champions Tour“ dieną.
Pora turėjo tenkintis antrąja vieta toje pačioje klasėje praėjusią savaitę vykusiame CHI Al Shaqab lenktynėse, tačiau vakar buvo kitoje klasėje, nes iškovojo lengvą pergalę. Vokiečių motociklininkai ant prizininkų pakylos užėmė Christianą Kukuką ir jo 9-metį Nice van’t Zorgvlietą, o antrąją vietą užėmė Christianas Ahlmannas ir stulbinantis juodasis eržilas Solid Gold Z žaibiškame šuoliais.
Prieš šiandienos Grand Prix, italų dizaineris Uliano Vezzani išbandė geriausius pasaulio raitelius ir žirgus. Pirmajame raunde bėgiai sunkiai išsilaikė, nes tik devyniomis kombinacijomis iš 44 startų pavyko pasiekti pirmąją vietą, nes kai kurie iš didžiausių vardų pralaimėjo.
„Tai buvo puikus šuolis. Mano arklys Conner Jei praėjusią savaitę taip pat buvo nuostabus. Jis užėmė antrąją vietą toje pačioje klasėje CHI Al Shaqab “, – sakė Fuchsas. „Šiandien bandžiau važiuoti kuo greičiau, nes žinojo, kad Marlonas (Modolo Zanotelli) vis dar važiavo už manęs ir jis būtų vėl įveikęs mano laiką, bet laimei, šiandien jis turėjo pigų bėgimą. Vieną palikau dvivietėje, bet mano žirgas yra toks atsargus, turintis tokį nuostabų sugebėjimą, leidžiantį man padaryti kažką tokio beprotiško, ir aš džiaugiuosi, kad sėdžiu ant tokio žirgo. Rytoj jodinsiu Leone Jei, mano čempiono žirgas, jis taip pat labai geros formos, todėl rytoj bandysiu atlikti dar tris aiškus raundus “, – pridūrė šveicaras.
Atšokdamas prancūzas Simonas Delestre’as nustatė tempą Dexteriui Fontenisui Z, nes duetas visas užtvaras išlaikė per 37,38 sekundės, padidindamas spaudimą likusiai aikštės daliai. Tačiau Christianas Kukukas buvo lygiai taip pat savo žaidimo viršūnėje, nes vokiečių motociklininkas nuvedė Nice van’t Zorgvliet į aiškų ratą ir pusantros sekundės geriau nei Delestre.
Geros formos pora Fuchsas ir Conneris Jei nuo pat pradžių pralaimėjo, kai pora nuostabiu greičiu šuoliavo aplink trasą, sustabdydama laikrodį sekunde greičiau nei Kukuk, kad išplėštų lyderio poziciją. Christianas Ahlmannas ir eržilas Solid Gold Z išlaikė visas užtvaras, tačiau jų laikas 36,75 sekundės leido jiems užimti tik trečią vietą.
Anksčiau CSI5 * 1,50 m klasę laimėjo Henrikas von Eckermannas ir jo 11-metė įlanka Glamour Girl. Lenktynininkai turėjo varžytis su švedais Eckermann ir Glamour Girl, įveikę itin greitą ir aiškų ratą per 58,93 sek.
Prancūzas Kevinas Stautas penkiolikmetį Tolede de Mescam Harcourą į antrąją vietą įveikė per 59,24 sek. Trečiąją vietą užėmė Hansas Dieteris Dreheris ir Vestmalle des Cotis (59,96 sek.).
Antrasis GCL varžybų etapas vyksta šiandien 14.40 val., o lenktynėse pirmauja nauja komanda Stockholm Hearts. „H&M We Love Horses“ varoma komanda ketvirtadienio pirmajame rate užsitikrino „pole“ poziciją.
Galinga Malin Baryard-Johnsson ir H&M Indiana pora kartu su Olivier Philippaerts ir H&M Legend of Love ieškos dar vieno dvigubo aiškumo per žaibišką laiką.
Patalpų renginys – LGCT Grand Prix Dohos varžybos šiandien prasidės 18 val., o lenktynininkai kovos dėl pergalės ir pirmojo auksinio bilieto į sezono pabaigos LGCT Super Grand Prix GC Praha atkrintamosiose varžybose.