Fireburn, Zaaki ir Shelby Sixtysix susišaudė, kai Verry Elleegant suklupo šeštadienio lenktynėse

Vakar buvo didžiulė lenktynių diena, nes Rosehill’e dalyvavo penkios 1 grupės varžybos, o Flemingtonas surengė 5 mln. USD „Visų žvaigždžių mylią“.

Verry Elleegant pradėjo kaip 1,24 USD favoritas Sporto lažybos „Ranvet Stakes“ – lenktynes, kurias didžioji kumelė laimėjo 2021 m., tačiau negalėjo grįžti viena į kitą, nes Montefilia įsitraukė ir laimėjo smėlėtu stiliumi.

Rosehill Gvinėjos žaidėjas Jameso Cummingso treniruotas Anamoe pranoko savo varžovus, o George’as Ryderis Stakesas matė mėgstamiausią „Uždraustos meilės“ kruizą į pergalę su Hugh Bowmanu balne, įveikdamas Colette.

Tačiau ne tik favoritai iškovojo 1 grupę kaip 12 USD galimybę (su Sportsbet) Fireburn išsinešė auksinę šlepetę, kai Brenton Avdulla vairavo namo 2 metų kumelę.

Paskutinėje 1 grupėje Sidnėjuje Gerard’o Whateley’o lygiavertis penktasis žirgas Australijoje Shelby Sixtysix įveikė 1100 metrų „Furphy Galaxy“ su „Big Parade“ ir „In The Congo“.

Flemingtone tai buvo dominuojantis Zaaki pasirodymas, kai 7-metis Geldingas veržėsi namo, kad įveiktų Visų žvaigždžių mylią prieš įspūdingą I’m Thunderstruck ir Streets Of Avalon, kurie puikiai kovojo dėl vietų.

Tai tęsia neįtikėtiną Jamie Kah sugrįžimą po sustabdymo, nes ji ir toliau dominuoja Viktorijos laikų lenktynėse.