Degimas nukelia Hiacintas Japonijos keliu į KY Derbį

Degimas prasmukęs išilgai bėgių paskutiniame vagoje, kad laimėtų „Hyacinth Stakes“ vasario mėn. 20 Tokijo lenktynių trasoje. Jei jis bus nominuotas į JAV trigubą karūną, pergalė pakels jį į lyderių lentelės viršūnę, likus vienoms lenktynėms Japonijos kelyje iki Kentukio derbio.

Pradėjęs vadovauti, Combustion, Godolfinų naminis jauniklis Diskretiška katė tiesiog atidėjo vėlyvą paleidimą Geraldo Barowsas , laimėjo per kaklą 1600 metrų (apie vieną mylią) pabaigoje purvinoje trasoje. 14 žirgų lauke žingsnio reguliatorius ir tik kumelė, Jūros viksvaišsilaikė trečias.

Drungnas mėgstamiausias, Blitz Fangnamo grįžo devintas.

Galutinis laikas buvo 1:35,3.

Vaizdo įrašas

Užsiregistruoti

„Combustion“ pelnė 30 taškų Japonijos serijoje, kuri yra atskirta nuo pagrindinio kelio į Kentukio derbį ir siūlo bendrų taškų laimėtojui garantuotą vietą Louisville, Ky, Starting Gate. Nors pergalė suteikia jam daugiau taškų nei bet kuris kitas žirgas pirmaujančiųjų sąraše, „Combustion“ nėra nominuotas JAV „Triple Crown“ serijai ir turėtų būti papildytas, kad galėtų pretenduoti į pasiūlymą. „Combustion“ taip pat buvo antrasis antroje serijos dalyje, „Zen-Nippon Nisai Yushun“, pelnęs aštuonis taškus.

Geraldo Barows, sūnus Nuostabus ministras , yra nominantas. Jis surinko 12 taškų ir užėmė viltingą antrąją vietą. Prie dviejų, kurias uždirbo už trečią vietą pirmosiose serijos lenktynėse, Cattleya Stakes, jis dabar turi 14.

„Combustion“ dabar turi tris laimėjimus ir dvi sekundes, visa tai purvinuose kursuose. Geraldo Barowsas turi vieną pergalę, tris sekundes ir trečią, taip pat visas rudajame kurso.

Keturių lenktynių serija baigiasi kovo 26 d. Fukuryu Stakes Nakayama lenktynių trasoje. Ginčijamas 1 1/8 mylių atstumu, šis renginys suteikia balų 40-16-8-4 skalėje, užtikrinant, kad problema nebus išspręsta, kol rezultatas nebus paskelbtas oficialiu.

Nors bendras Japonijos kelias į Kentukio derbį JAV trigubai karūnai turėjo tik ribotą poveikį, „Hyacintas“ turi šiek tiek daugiau istorijos su amerikiečių serialais. Lani sūnus Tapit lenktynėse dalyvavo 2016 m., likus metams iki Japonijos kelio sukūrimo Čerčilis Daunsas. Vėliau jis užėmė devintą vietą Kentukio derbyje, kurį pristatė Yum! Prekės ženklai (G1), penkti pagal Preakness Stakes (G1) ir treti pagal Belmonto statymus, kuriuos pristato NYRA Bets (G1).

Tai buvo tik 2019 m Meistras fechtuotojas tapo pirmuoju kauliuku, išplaukusiu iš japonų serijos, startavusios Luisvilyje, kur finišavo septintas ir buvo pakeltas į šeštą diskvalifikavus Maksimalus saugumas . The Tiesiog būdas Colt buvo sumuštas tik keturiais ilgiais įnirtingu užtaisu iš gaujos galo. Toliau jis užėmė penktą vietą „Belmont Stakes“.