Dabar ieškote trijų žirgų lenktynių

Joe McDonagh taurė atrodo kaip trijų žirgų lenktynės tarp Antrimo, Offaly ir Kerry po savaitgalio rezultatų, kai Carlow ir Down abu patyrė antrą nesėkmę iš eilės nedideliu skirtumu.

Offaly kelionė į Tralee po dviejų savaičių dabar atrodo kaip itin svarbi kova dėl patekimo į Joe McDonagh taurės finalą po vakar Faithful County 1:26:2:18 nugalėjusios Down Ballycrane, kur Eoghanas Cahillas (0:16, 0) -12f) ir Killian Sampson (1-5) nešė didžiąją dalį įvarčių Michaelo Fennelly pusėje.

Pirmajame kėlinyje Offaly žaidė kur kas geriau svaidydamas vėjui už nugaros, 0:17, tačiau Down’ui buvo suteiktas gelbėjimosi ratas prieš pat kėlinį, kai Daithí Sandsas brūkštelėjo į Conoro Woodso šoninę liniją. tikslą, sumažindamas atotrūkį iki penkių.

Svečiai antrajame kėlinyje vėl įsiveržė į priekį, pelnydami tris iš pirmųjų keturių taškų, o tai reiškia, kad kai Downas iškovojo baudą ant 20 metrų linijos, Conoras Woodsas pasirinko eiti į vartus ir beveik privertė sliuogą peržengti liniją.

Sampsonas pagaliau sutvarkė Offaly nervus savo įvarčiu 50-ąją minutę ir nuo tada jie visada turėjo šiek tiek erdvės atsikvėpti.

„Carlow“ dabar turi laimėti paskutines dvejas rungtynes ​​ir tikėtis palankumo iš kitur, po to, kai Corrigan parke pralaimėjo „Antrim“ įvarčiui 2:22 ir 1:22.

Geri Conalo Cunningo ir Neilo McManuso įvarčiai pirmame kėlinyje Antrimą išvedė šešių taškų pranašumą, tačiau Chrisas Nolanas atsakė tuo pačiu Carlow, o svečių komanda antrajame kėlinyje išsiveržė į priekį per Nolano ir Marty įvarčių seriją. Kavanagh ir Kevin McDonald.

Tačiau Antrimas atrado, kad atsargos sugrįžo į lygiąsias, o Eoino O’Neilo, Conalo Bohillo ir Cunningo balai juos peržengė.

„Down“ šeštadienį Cavane turėjo gerų naujienų, kai pirmą kartą laimėjo Richie McElligott taurę, 2:15:0:15 prieš Roscommoną visos Airijos U-20 „B“ metimo finale.

„Roscommon“ įpusėjus kėliniui pirmavo 0:9 iki 0:7, tačiau praleistos įvarčio progos bet kurioje pertraukos pusėje juos persekios. Priešingai, Michaelas Dorrianas ir Oisínas Coulteris pasinaudojo savo galimybėmis, o Cathal Lavery atmušė 11 metrų baudinį.