Bella Sofia įrašė pirmąjį metų kūrinį Belmonte

Michaelas Imperio, Vincentas Scuderi, Sofia Soares, Gabrielle Farm, Mazel Stable Partners, Matthew Mercurio, Medallion Racing, Parkland Thoroughbreds ir Barry Fowlerio 1 laipsnio nugalėtojas Bella Sofija grįžo į darbo skirtuką kovo 20 d Belmonto parkas įveikęs tris aštuntąsias: 37 virš purvo treniruočių trasos, vadovaujamas Trevoro McCarthy.

„Tai buvo jos pirmosios trys aštuntosios ir ji dirbo labai gražiai“, – sakė treneris Rudy Rodriguezas. “Ji iššoko: 52. Ji atrodo labai gerai.”

4 metų dukra Nuostabus patriotas 2021 m. užfiksavo keturias lenktynes, įskaitant du įvertintus statymus. Ketvirtoje išvykoje po to, kai gegužės mėn. palaužė mergaitę Belmonte, ji stilingai įveikė Longines Test Stakes (G1) Saratogos lenktynių trasa. Tada Bella Sofia nugalėjo vyresnes kumeles ir pelnė karjeros rekordą – 111 Equibase greičio rodiklį, įveikdama „Gallant Bloom Handicap“ (G2) Belmont mieste prieš Breeders’ Cup.

Ji baigė savo 3 metų kampaniją užėmusi ketvirtą vietą Breeders’ Cup Filly and Mare Sprint (G1) varžybose Del Mar..

Rodriguezas sakė, kad tikisi planuoti maršrutą atgal į Breeders’ Cup Filly ir Mare Sprint šį lapkritį. Keenelandas Tai apims sustojimus Belmont ir Saratoga.

Užsiregistruoti

„Būsime kantrūs su ja ir leisime mums pasakyti, kada ji bus pasiruošusi, o tada galėsime sudaryti planą“, – sakė Rodriguezas. „Mūsų tikslas – gražią ir šviežią sugrąžinti ją į Veisėjų taurę.