Asmussen patenka į du bakalauro favoritus

Steve’as Asmussenas praėjusią savaitę pasiekė vieną treniruočių etapą, savo 800-ąją pergalę „Oaklawn“. „Šlovės muziejus“ gali priartėti prie kito ženklo paskutinėse sezono lenktynėse, neapsiribojant valstybinių veislių atstovais.

Asmussenas išsiunčia du trumpiausios kainos arklius rytinėje eilėje į 150 000 USD bakalauro laipsnį 3 metų vaikams. Kairama, 8-5 programos favoritė, sugrįžta į varžybas, laimėdama septynerių metų starto pašalpą balandžio 10 d., po to, kai užėmė 10 vietą 2 klasės 1 mln. 26. Cogburn, 2-1 antras pasirinkimas, buvo palankesnis visuose trijuose karjeros startuose, įskaitant jo debiutą karjeroje praėjusių metų rugpjūtį Saratogoje. Keturių ūgių mergautinė laimėtoja Čerčilio Dauno rugsėjo mėn. 16, jis gavo pradinio lygio pašalpą kovo 25 d. Oaklawn.

„Paskutinės dvi jo lenktynės buvo itin greitos ir nuo to laiko jis puikiai treniravosi“, – sakė Asmussenas. „Puiku turėti tai, kas, mūsų nuomone, turėtų būti išskirtinis trejų metų sprinteris.

Tarp rekordinių Asmusseno 97 pergalių Oaklawn įskaitoje yra rekordinės septynios bakalauro pergalės, įskaitant tris iš paskutinių keturių bėgimų. Mitole laimėjo 2018 m. bakalauro laipsnį ir grįžo įamžinti 2019 m. Grade 3 Fleet Sprint Handicap, įveikdamas du kartus čempiono titulą gynusią Whitmore’ą, ir buvo paskelbtas „Užtemimo“ apdovanojimo čempionu vyrišku sprinteriu.

Naujausią Asmusseno pergalę „Oaklawn“, nors ir pirmą kartą šiame sezone, iškovojo praėjusį šeštadienį su karaliaujančiu sprinto čempionu Jackie’s Warrior grafų laivyne. Jis traukia savo 12-ąjį Oaklawn čempionatą ir 55:42 pirmavo Robertino Diodoro, likus keturioms lenktynių dienoms. Kitą savaitę Asmussenas bus sutelktas į Churchill Downs klubą, kur Kentukio derbyje jis siųs tikėtinus favoritus Epicenter ir Kentukio Oukso čempioną Echo Zulu.

Praėjus savaitei po to, kai laimėjo 2 laipsnio Oaklawn handicap su Williso Hortono 4 metų paskutiniu samurajumi, treneris Dalasas Stewartas išsiunčia Luizianoje užaugintą čempioną Unified Report in Bachelor. Būdamas 2 metų vaikas laimėjo 3 prieš 3, laimėjęs 100 000 USD valstybės išaugintą statymą „Delta Downs“ ir „Fair Grounds“.

„Unified Report“ debiutuoja Oaklawn po to, kai kovo 12 d. mugės aikštėje įveikė atvirą įmonę, bet balandžio 8 d. užėmė 10 vietą Keenelando 2 klasėje, 400 000 USD Lafayette po septynių ilgių.

„Trasas tapo šiek tiek slidus“, – sakė Stewartas, turėdamas galvoje „Lafayette“ greitą šlapią dangą. Atrodė, kad jis ne itin gerai susitvarkė, bet manau, kad jis yra kokybiškas arklys.

2022 m. debiutavęs „Ain’t Life Grand“ laimėjo sezoninį apdovanojimą Ajovoje po to, kai laimėjo du Kelly Von Hemel akcijų paketus. Whelen Springsas, „Rainbow“ nugalėtojas balandžio 9 d. prieš Arkanzase išvestus patinus, žygiuoja į klasę savininkui augintojui Johnui Edui Anthony iš Hot Springs ir jo treneriui Johnui Ortizui. Indianoje užaugintas Mowinsas debiutuoja Mike’o Lauerio sezone.

Asmussenas taip pat laimėjo bakalauro laipsnį 1996 m. su „Valid Expectations“, 2008 m. su „Lantana Mob“, 2015 m. su „Holy Boss“, 2016 m. su Nitrous ir 2021 m. su Jaxon Traveller. Pirmąjį jo pergalę Oaklawn statymu jis laimėjo 50 000 USD vertės kalnų slėnyje 3 metų sprinteriams vasario mėn. 1996 m. 10 d. Jis turi bent vieną „Oaklawn“ pergalę kiekviename „Oaklawn“ susitikime 27 metus iš eilės.

„Mums suteiktos galimybės, ir mes turėjome vienus greičiausių kada nors bėgusių žirgų“, – sakė Asmussenas, visų laikų nugalėtojas Šiaurės Amerikos treneris. „Kai jie išvyksta į žirgyną, nėra nieko geresnio, kuo užpildyti tą vietą.

Priešpaskutinis sezono šeštadienis taip pat yra gerbėjų įvertinimo diena Oaklawn mieste. Be 10 lenktynių, trasoje bus nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, nemokama programa ir kuponai, kuriais galėsite įsigyti nemokamų dešrainių, nemokamų gaiviųjų gėrimų, nemokamų spragėsių ir nemokamų ledų, kol bus atsargų. Prizai bus įteikti po atrinktų lenktynių.

Pirmasis įrašas yra 13 val. su bakalauru, 9 lenktynės, 17:10