2022 m. Saudo Arabijos taurės profilis: Mandaloun

Parašė Margaret Ransom

2022 m. Saudo Arabijos taurės arklio profilis: Mandaloun

Mandaloun – nuotrauka Coady / Fair Grounds sutikimu

Mandalounjūsų naujasis 2021 m. Kentukio derbio laimėtojas po pirmosios vietos laimėtojos Medinos Spirit diskvalifikacijos valstijos lenktynių pareigūnų šią savaitę, jis pirmą kartą startuos kaip Derbio nugalėtojas.

Ir tai didelis dalykas: 4-metis, treniruojamas Eclipse apdovanojimo laureato Brado Coxo, šeštadienį meta iššūkį titulą ginančiam Mishriffui ir 12 kitų žaidėjų 20 mln. USD vertės Saudo Arabijos taurės (G1) turnyre.

Mandalounas Derbyje užėmė antrąją vietą ir finišavo puse ilgio atsilikdamas nuo Medinos Spirit. Po varžybų teigiamas uždraustas vaistas lenktynių dieną atidėjo galutinį rezultatą, kol per pastaruosius devynis mėnesius buvo surengti įvairūs klausymai. Tačiau apeliacijos yra rengiamos.

Tuo tarpu Mandalounas iškovojo tris pergales iš eilės po Derbio, iškovojo pergales „Pegasus Stakes“, „Haskell Stakes“ (G1) ir Luizianos „Stakes“ (G3), įveikęs Midnight Bourbon, taip pat pateko į Saudo Arabijos taurę.

Mandalounas nebus vienintelis pirmąją vietą užėmęs Derbį Saudo Arabijos taurėje – Maximum Security buvo diskvalifikuotas po to, kai 2019 m. Derbyje užėmė pirmą vietą dėl trukdymo. Jis iškovojo pirmąją Saudo Arabijos taurę, tačiau ši pergalė atidėta, kol Saudo Arabijos lenktynių pareigūnai nepriims galutinio sprendimo dėl kaltinimų narkotikais, su kuriais susiduria žirgų treneris Jasonas Servis.

Haskell, Mandaloun buvo apdovanotas pergale po Hot Rod Charlie DQ už trukdymą Midnight Bourbon, kurį Mandaloun sumušė Luizianos Stakes.

Mandalounas puikiai treniravosi, sakė Coxas, ir ketina surengti dideles lenktynes ​​po Karaliaus Abdulazizo lenktynių trasos šviesomis.

„Mandaloun surengė tikrai dideles lenktynes ​​mugės aikštėje Luizianos Stakes“, – sakė Coxas. „Tai buvo pirmasis jo bėgimas po kurio laiko ir, atrodo, jis iš jo išėjo puikios formos. Atrodo, kad jis pajudėjo į priekį nuo trijų iki keturių. Jei jis vėl pajudės į priekį, Saudo Arabijos taurėje jam bus sunku.

Ir jis yra universalus.

„Jis yra arklys, kuris lenktynėse gali būti ten, kur mums reikia. Jis sugeba prisitaikyti prie tempo – jei jis lėtas, jis gali būti iš arti, jei greitas – gali atsisėsti“, – sakė Coxas: „Vieno posūkio mylia ir aštuntoji Amerikoje nėra toks dalykas, kurį gauname daug. , Belmontas yra vienintelė vieta, bet aš tikiu, kad jis susitvarkys.

Didžiausias „Equibase“ greičio rodiklis: 115

Kilmė: „Into Mischief-Brooch“, „Empire Maker“.

Spalva: Įlanka

Bėgimo stilius: Stalkeris / vidutinė pakuotė

(* apima 2001 m. Kentukio derbio pergalę)

Užrašų knygelė: Mandalounas gavo savo vardą dėl tam tikro tipo langų (arba dekoratyvinių pertvarų) iš tradicinės Libano architektūros… dam Brooch buvo du kartus grupės / akcijų laimėtojas, įskaitant 2015 m. Ridgewood Pearl S. (G2) Curragh mieste… Nors jis yra amerikietis kilęs ir išvestas Kentukyje, jo velionis savininkas buvo Saudo Arabijos pilietis, todėl jis yra gimtojo miesto arklys, kuris gaus daug vietos paramos minioje.