2022 m. Saudo Arabijos taurės profilis: Emblem Road

Likus kelioms dienoms iki 20 milijonų dolerių vertės Saudo taurės (G1) Karaliaus Abdulazizo lenktynių trasoje Rijade, Saudo Arabijoje vasario mėn. 26 d., usracing.com skelbia turtingiausių pasaulyje žirgų lenktynių startuolių profilius. Profiliai bus atnaujinti su koeficientais, pozicijomis ir žokėjais likus kelioms dienoms iki varžybų.

Edas McNamara

2022 m. Saudo Arabijos taurės arklio profilis: Emblem Road

Karaliaus Abdulazizo lenktynių trasa Jenadriyah mieste. Nuotrauka suteikta „Arab News“.

Mitab Almulawah į Saudo Arabijos taurę įtraukė du žirgus, „Making Miracles“ ir „Emblem Road“. Abu priklauso princui Saudui Bin Salmanui Abdulazizui, kuris Almulawah samdo asmeniniu treneriu. Kartu jie šį sezoną yra 4 prieš 22 ir užėmė keturias trečiąsias vietas.

Princo bėgikai yra geriausiai vertinami žirgai, gyvenantys Saudo Arabijoje, o „Making Miracles“ laikomi šiek tiek pranašesniais už Emblem Road.

27 metų panamietis Alexis Moreno jodinėjo abu ir laiko juos gyvais tolimais šūviais. Amerikiečių užaugintas „Emblem Road“ turi šešias pergales per aštuonis karjeros startus, o Moreno mano, kad Saudo Arabijos taurės atstumas jam gali tikti labiau.

„Šiemet „Making Miracles“ bėgo tris kartus ir jis labai patobulėjo“, – sakė Moreno. „Manau, kad atstumas jam yra trumpas, bet jis yra gražus žirgas ir gali tai padaryti.

„Manau, kad Emblem Road (1 1/8 mylios) jam bus geriau nei mylia. Manau, kad abu žirgai turi gerą šansą, ir manau, kad jie nustebins Saudo Arabijos taurėje.

Emblem Road tėvas, Quality Road, buvo išskirtinis, kuris laimėjo Met Mile, Woodward, Donn Handicap, Floridos derbį ir jaunimo fontaną. Po to, kai 2010 m. „Breeders’ Cup Classic“ varžybose užėmė 12 vietą, jis buvo baigtas. Jis taip pat turėjo puikią karjerą žirgyne, užaugindamas Kentukio Oakso heroję Abelą Tasmaną, „Pegasus“ pasaulio taurės laimėtoją „City of Light“ ir praėjusių metų nenugalimą 2 metų čempioną, „Breeders’ Cup Juvenile“ nugalėtoją Corniche.

Jo motina Venturini, 2006 m. Preakness nugalėtojo Bernardini dukra, neprivertė savo tėvo didžiuotis. Ji nieko neveikė lenktynių trasoje, laimėdama 0 už 2 ir uždirbo 388 USD treneriui Billui Motui.

Lažybų patarimai: Kaip ir jo arklidės draugas „Making Miracles“, „Emblem Road“ BUSR ateities sandorių koeficientuose yra 66:1. Abu žirgai dalyvauja lenktynėse, nes princas Saudas Bin Salmanas Abdulazizas yra vienas ryškiausių savo šalies savininkų, per savo karjerą iškovojęs penkias 1 grupės pergales. Tačiau niekaip negaliu rekomenduoti statymo dėl bet kurio iš jų.

Bėgimo stilius: Persekiotojas

Užrašų knygelė: Princas Saudas Bin Salmanas Abdulazizas per pastaruosius penkerius metus laimėjo 73 iš 440 startuolių. Praėjusiais metais jis buvo sėkmingas ir iškovojo 23,4% ir iškovojo 34 pergales… Emblem Road yra vienas iš daugelio Rijade įsikūrusių žirgų, kurių vardas prasideda Emblem. Tarp jų yra „Emblem Time“, „Emblem Girl“, „Emblem Eagle“ ir „Emblem Star“.